Всеукраїнський 18-й радіодиктант національної єдності.
Всеукраїнський 18-й радіодиктант національної єдності.

Поділитися новиною:

Всеукраїнський 18-й радіодиктант національної єдності.

 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності з року в рік збирає тисячі українців як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову. Це не лише перевірка знань, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови у форматі масштабного національного флешмобу.
   9 листопада — у День української писемності й мови – учні 4 класу, вчителі, вихователі, працівники Друголиманського НВК долучилися до написання 18-го радіодиктанту єдності, здійснення якого забезпечила знімальна група Суспільного мовлення Першого каналу UA: Українське радіо доцент Київського університету імені Б.Д. Грінченка Олександр Авраменко, який готував і диктуватував текст радіодиктанту "Крила України" об 11-30.
    Пестливе українське слово будить у нас людину, воно освячене любов’ю до найдорожчого на землi, воно сходить зорею i яскравiє, доки людина живе для добра, доки мудрiсть i праця квiтчають землю, доки живе в людинi жага творiння. Таке воно, чисте i щире українське слово; така вона, рiдна мова – найбiльша духовна коштовнiсть, у якiй народ звеличує себе, якою являє свiтовi найцiннiшi набутки свого серця й мудростi, передає з поколiння в поколiння досвiд, культуру та життєдайнi традицiї.
Альбом: Всеукраїнський 18-й радіодиктант національної єдності.
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10416 | Переглядів: 253Дата публікації: 11:26 12.11.2018
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Виховна робота
Пошук
Версія для слабо- зорих