Новий рік.
Новий рік.

Поділитися новиною:

Новий рік.

      28 грудня 2018 р. у Друголиманському НВК відбулося новорічне свято для учнів початкових класів та вихованців дитячого садочка. Маленькі артисти показували чудову новорічну казку про пригоди сніжного колобка, який зустрів у лісі веселих зайченят і білочок, сірого вовка та хитру лисичку - всі звірята поспішали на свято ялинки. Діти розказували вірші, співали пісні, танцювали, залюбки водили хороводи з Дідом Морозом та Снігуронькою, також із задоволенням грали у ігри із дівчинкою - Зимою.

      Учні четвертого класу демонстрували глядачам новорічні пригоди у Морському царстві. Роль Морського царя зіграв - Гриценко Роман, Русалоньки - Радчук Поліна, Сніговика - Олійник Ярослав, Дайвера - Красюков Михайло.

      В кінці свята діти з великим задоволенням фотографувались з Дідом Морозом та Снігуронькою біля ялинки у своїх новорічних костюмах. А найбільше їм сподобалися новорічні подарунки, які отримали завдяки спонсорам Хавелову І.П. та Тамаряну М.Г.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10693 | Переглядів: 426Дата публікації: 16:34 02.01.2019
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук