Свято Стрітення.
Свято Стрітення.

Поділитися новиною:

Свято Стрітення.

15 лютого 2019 року у Друголиманському НВК проведено свято Стрітення. В ході заходу учні початкових класів та вихованці дитячого садка ознайомились з народними звичаями та традиціями святкування Стрітення та розширили інтерес до історії, звичаїв рідного краю.

Вихователь дитячого садка Юркіна Т.В. розповіла про походження свята Стрітення . Після розповіді учні показали інсценізацію зустрічі Зими із Весною. Вони розповідали про прикмети на Стрітення, відгадували загадки. А ще на святі прозвучали вірші,пісні та веснянки.

За народним звичаєм люди вірили, що жайворонки несуть на своїх крилах золоті ключі, якими зиму замикають і відмикають весну, тому напередодні жінки випекають печиво у вигляді пташок - "жайворонків". Діти одержали печиво и проспівали веснянки.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10859 | Переглядів: 406Дата публікації: 12:29 18.02.2019
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук