День народження школи.

Поділитися новиною:

День народження школи.

     Кожного року у лютому наша школа гостинно розкриває двері своїм випускникам. І кожного року ми - учні і вчителі, очікуємо зустрічі з ними.

     І в цей день 16 лютого 2019 р. ми знову зібрались всі разом, щоб відзначити 44 річницю від дня народження нашої школи. Під аплодисменти глядачів на сцену виходили випускники 1979 р., 1984 р., 1989 р., 1994 р., 1999 р., 2004 р., 2009 р.,  2014 р. Вони ділились спогадами, розповідали про життя зараз. Кожному випуску було запропоновано взяти участь у конкурсах. А потім вихованці НВК виконували для них номери художньої самодіяльності. Це були пісні, танці, гумористичні сценки. Глядачам дуже сподобався виступ учнів 4 класу з музичною композицією "Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались". Дуже красиво і талановито співав пісні Михайло Красюков. А педколектив подарував випускникам та глядачам яскравий флешмоб.

     - Дорогі випускники! Попереду у вас цікаве життя, а воно ніколи не буває легким. Будьте готові до будь-яких випробувань, будьте в житті чуйними, порядними людьми, людьми потрібними іншим. Наша зустріч закінчилась, але не закінчується історія нашої школи. Усі ми - її літописці. Кожним своїм кроком, кожною своєю справою пишемо нову сторінку. А сторінка 2019 року буде належати нашим майбутнім випускникам.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10916 | Переглядів: 384Дата публікації: 08:52 27.02.2019
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук