Свято осені.
Свято осені.

Поділитися новиною:

Свято осені.

Ясноока тиха осінь Ходить між дубів і сосен І малює кожний лист, Бо малярський має хист.

                 Осінь дивовижна, хоча і трішки сумна, але прекрасна пора року.

                Прекрасна ти осіння пора! В цьому переконались присутні на осінньому святі, яке відбулося 17 жовтня в дитячому садочку Друголиманського НВК.

                  В холі закладу лунала музика, вірші і пісні, в яких діти прославляли осінь. Разом з дітьми золоту Осінь шукали лісові жителі: білочки - шалунішки, їжачок - хитрячок, бджілка та лісові грибочки.

                  Поки шукали у лісі барвисту Осінь, діти згадували вірші, грали в ігри, співали пісні, танцювали. І ось нарешті до дітей завітала дівчинка - Осінь (Зеленська Вікторія) зі словами привітання. Наприкінці свята діти водили хоровод з Осінню, а білочки пригостили дітей смачними горішками та грибочками.

                    Ведуча свята, вихователь Юркіна Т.В., подякувала дошкільнятам та Осені за гарний настрій, який вони подарували дітям, батькам та гостям свята.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11704 | Переглядів: 268Дата публікації: 14:15 18.10.2019
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук