Свято Стрітення
Свято Стрітення

Поділитися новиною:

Свято Стрітення

У Друголиманському НВК 14 лютого 2020 року відзначили свято Стрітення.

 

 

   15 лютого християнська церква вшановує урочистим богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. За народними повір'ями цього дня Зима зустрічається з Весною.

   Цікаво пройшло відзначення свята Стрітення у Друголиманському НВК для дітей початкової школи та вихованців дошкільного підрозділу. Вихователь Юркіна Т.В. створила для дітей справжнє свято з веселими іграми, піснями, конкурсами. Не обійшлося на святі без чарівних гостей- дзвінкоголосої Весни-Вікторія Зеленська та поважної пані Зими- Марія Якименко, учениці 3 класу. Адже це свято зустрічі цих пір року, під час якої вони змагаються, хто ж переможе Зима чи Весна. А ще на свято завітала дівчинка-Берізка – Софія Байрамова та весняне сонечко-Анастасія Любченко, учениці 3 класу.

   Цікавим сюрпризним моментом на святі стало запалювання свічки-громовиці, яка є символом Стрітення. Діти читали вірші про свято, співали пісні про зиму, веснянки, розказували прикмети, відгадували загадки.

   Святкування Стрітення в нашому закладі стало вже традиційним.

   В кінці свята діти зробили з паперу саморобку «Жайворонка» і промовили:

Жайворонки! Прилітайте,

Студену зиму прогоняйте!

   Знайомлячи дітей та вихованців з різноманітними народними святами, ми залучаємо їх до народознавства, формування у них національної свідомості, любові до Батьківщини.  

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12215 | Переглядів: 214Дата публікації: 12:29 28.02.2020
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук