Козацькому роду – нема переводу!
Козацькому роду – нема переводу!

Поділитися новиною:

Козацькому роду – нема переводу!

13 жовтня , напередодні Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, свята мужнього воїна і визволителя, прекрасного сім’янина і продовжувача роду, порадника і друга у Друголиманському НВК відбулося театралізоване свято «Козацькому роду – нема переводу!»

В Україні восени святкують Покрову - це велике народне свято з особливою повагою до нього ставилися українські козаки. До цього свята театрали готувалися з почуттям гордості.

Під урочистий марш, зі списами в руках, гордо крокували юна козацька зміна, яку гучними оплесками зустріли глядачі, які завітали на свято.

На честь вшанування козацької доблесті та звитяги, гордості і поваги до наших сучасників лунали театралізовані пісні «Ми - нащадки славних козаків», наш улюблений український гопак.

Із незапам’ятних часів козаки славились силою, спритністю, мали гостре,
несхибне око, розумні голови. У вільний час, у святкові дні вони полюбляли і вміли розважатись. Багато було в них ігор та забав.От і ми мали змогу побачити, чи могли б наші хлопчики (Гриценко Роман, Красюков Михайло, Олійник Ярослав, Міхальцов Дмитро)претендувати на високе звання “Козак”?

Упродовж розваги діти продемонстрували свої вміння в таких конкурсах: «Хто сильніший козак?», «Козацька кмітливість», «Улюблена страва козаків», «Козацький танець», «Козаки-театрали». Тож усі присутні переконались, що знання козацького життя у наших юних лиманчан схоже на славнозвісний оселедець: росте непомітно, але швидко.

Справжніми вболівальниками козаків були чарівні україночки: Зеленська Вікторія, Якименко Марія, Радчук Поліна, Савченко Валерія та Вероніка, Александрова Вікторія. Вони вітали їх піснями і запальними танцями.

Директор НВК Базарний В.О. вручив грамоти, солодкі дарунки і привітав нащадків славних українських козаків. Він побажав їм бути гідними козацької слави, любити Україну, шанувати її народ і щоб кожен з них своїми добрими справами і вчинками доводив, що козацькому роду нема переводу!

Скільки мужніх, сміливих воїнів і зараз захищають нашу рідну країну.

І хто знає, які біди і пригоди доведеться пережити нашим майбутнім  солдатам. Адже не встигнемо озирнутися, як оці маленькі хлопчики стануть солдатами. Вони будуть берегти мир на планеті. Вони стануть справжніми чоловіками!

У нелегкий час сьогодення, для нашої неньки України як ніколи потрібне мирне небо, синє-синє, світле-світле, про це співала ведуча дійства Александрова Анастасія у своїй молитві про рідну українську землю.

Доки пісня звучить солов'їна,

Щире слово в козацьких вустах,

Ти не вмреш, ти не вмреш, Україно

Будеш жити ти в наших серцях.

По закінченні свята лунали пісні «Україна – це ми!», «За любов і волю», які віддзеркалюють долю великого народу, з його незламною волею до перемоги та патріотичним духом, який допоможе здолати будь-які перешкоди!

Ну, а наостанок смакували козацьким кулішем, який містив у собі степ, волю та зоряний простір, а ще просту і незаперечну істину, що без минулого немає майбутнього.

Учасники театрального колективу «На крилах Мельпомени»

Бажають усім

Вінок любові-Берегині

Статків і маєтків – повні скрині,

Вірних друзів на добро і на долю,

Україні віру, Україні волю.

Материнську пісню колискову,

Вишиванку в домі чорноброву,

Від лелеки  вірності до скону,

Від калини – роду оборону,

Від пісень – співучого вам серця,

А від мови – у віках безсмертя.

Хай вас мальви бережуть віками,

Діти, квіти і старенькі мами,

Розцвітають гілки родоводу

І буяють славою народу.

 

Керівник театрального колективу «На крилах Мельпомени» - Дзюба Оксана Вікторівна

Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Альбом: Козацькому роду нема переводу
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9136 | Переглядів: 523Дата публікації: 10:27 14.10.2017
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук