Соборність-це єдність і злагода
Соборність-це єдність і злагода

Поділитися новиною:

Соборність-це єдність і злагода

22 січня 2017 року у Друголиманському НВК була проведена лінійка «Соборність-це єдність і злагода»

22 січня 1919 року залишило глибокий слід в історичній пам'яті  українського народу. Того дня здійснилася віковічна мрія, яку віками втілювали наші пращури - об'єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді  День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої  Батьківщини -  в єднанні. Відчуття єдності, любові одне до одного допоможе кожному з нас будувати свій дім, свою правду й свою волю. Бо в єдності - наша сила і наше майбутнє!
     22 січня 2017 року у  Друголиманському НВК була проведена лінійка  «Соборність-це єдність і злагода», з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України.
    Учні початкових класів та дитячого садочку  під керівництвом вчителів та вихователя садочку долучилися до акції: «Живий ланцюг єдності».
   Цього дня було проведено також  інформаційні виховні години з нагоди свята, де використовувались мультимедійні засоби.  Діти висловлювали свої думки  щодо здійснення  мрії  українського народу про Незалежну, Соборну національну державу.
   Історична пам’ять - святиня народу, нації. У кожного народу є сторінки історії, які не можуть і не повинні бути забуті.
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9218 | Переглядів: 421Дата публікації: 19:40 22.01.2017
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук