Незабутній відпочинок родом з дитинства
Незабутній відпочинок родом з дитинства

Поділитися новиною:

Незабутній відпочинок родом з дитинства

Стаття про дитячий заклад відпочинку – табір з денним перебуванням «Промінчики»2017 року, опублікована у Дворічанській районній газеті Харківської області «Дворічанський край»

 
Літо, літо золоте
Вишиває роси
Та з пшениченьки плете
України коси.
Виглядає з-поміж віт
Вишнями в садочку,
Одяга на цілий світ
Сонячну сорочку.
 

   Сонячним промінчиком прилетіло до нас літо. 29 травня  веселі дитячі голоси наповнили радісним щебетом дитячий заклад  відпочинку – табір з денним перебуванням «Промінчики» на базі Друголиманського НВК, господарями табору стали 13 хлопчиків і дівчаток.

Ось прийшов веселий час!

Сто розваг для тебе в нас:

Бігай, грайся, розважайся, пізнай усе, розвивайся!

       Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

       В день відкриття «промінчикової» зміни пролунало багато пісень, діти танцювали, співали, раділи тому, що вони мають змогу відпочити.

       Кожен день у таборі розпочинався лінійкою, на якій оголошувався план роботи на день.

     Створенню у дітей хорошого емоційного настрою, привнесенню почуття романтики в їхнє повсякденне життя сприяло  і оформлення табору, і такі атрибути табірного життя,як емблема, гімн, закони життя табору, девіз.

       Для вихованців  табору «Промінчики» було організоване повноцінне дворазове харчування в їдальні НВК. У меню включали фрукти, овочі багаті вітамінами, кондитерські вироби, м’ясні продукти.

      Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому щодня проводилась музична весела зарядка.

    «Промінчики»  багато часу перебували на свіжому повітрі. Більшість ігор  і спортивних занять проводилося на вулиці, де вони мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров'я. 

Цікавинки, веселощі, сміх, конкурси, змагання, цікаві справи - їм не було меж.

Організацію життя дитячого колективу було спрямовано на ініціативу , самодіяльність дітей, розвиток  у них прагнення до самостійних дій, спрямованих на громадсько-корисні справи.

Особливою популярністю користувався у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал.

Наші  вихованці відвідали  в  селі Богданівське компанію «Приватне сільськогосподарське підприємство «Родіна», яким керує  заслужений працівник сільського господарства, генеральний директор Асоціації «Виробників молока в Харківській області» –  Шишкунов Олег Федорович. Щиро і привітно зустріла вихованців завідуюча молочно-товарним комплексом – Орлова Яна Анатоліївна, яка провела  пізнавальну і змістовну  екскурсію по фермі.

Табір  з денним перебуванням «Промінчики» забезпечив змістовне дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів дітей, реалізував права кожної дитини на повноцінний відпочинок.

Відпочинок у таборі був цікавим і захоплюючим і надовго запам’ятається дітворі.

 

 

 

 

Прощальне вогнище, залишить у спогадах «промінчиків» теплі і радісні хвилини, які вони провели у таборі.

 

 

     Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від місць в яких він раніше ніколи не бували, для когось враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили. Як стверджує одна романтична легенда, у кожного є два береги — від якого людина відпливає і до якого має неодмінно приплинути.  На цій довгій дорозі зустрічаються інші, не менш значимі зупинки. Та де б не зупинялася людина, їй неодмінно світитиме далеким вогником оповитий щемним спогадом  той найперший Берег Дитинства, в якому лише яскравими кольорами малюються барви літа…А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень! Бажаю всім нашим «промінчикам» незабутніх канікул!

   Слова щирої вдячності  хотілося б висловити шановним доброчинцям -  генеральному директору ПСП «Родіна» - Олегу Федоровичу Шишкунову та Лиманському Другому сільському голові - Миколі Серафимовичу Коломійцеву за солодкі смаколики подаровані вихованцям табору. Нехай у вашому житті завжди буде місце для добра і гарних вчинків.

Начальник дитячого закладу відпочинку –

табору з денним перебуванням

 «Промінчики»-

Дзюба Оксана Вікторівна.

Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Альбом: Незабутній відпочинок родом з дитинства
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9219 | Переглядів: 461Дата публікації: 19:43 10.06.2017
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук