Осінній ярмарок
Осінній ярмарок

Поділитися новиною:

Осінній ярмарок

22 листопада 2017 року пройшли осінні розваги «Осінній ярмарок» у дошкільному підрозділі Друголиманського НВК

Увага! Увага! Спішіть — поспішайте!
Господарі й  гості, глядіть, не минайте!
На ярмарок просим гуртом, поодинці!
Чекають на всіх тут чудові гостинці!
      Такими словами, 22 листопада, почалися осінні  розваги  «Осінній ярмарок» у  дошкільному підрозділі Друголиманського НВК. У заході приймали участь вихованці дитячого садочку та учні початкових класів.
      Саме в таку осінню пору, коли весь урожай із садів, городів та полів було зібрано і звезено у двори, сховане у комори, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб продавати лишки виробленої продукції, обміняти на інший товар і похвалитися вирощеними овочами, фруктами, зерновими культурами, медом, хлібом, гончарними і ткацькими виробами…
«Ярмарок у нас багатий,
Можете всього придбати
Овочі,зерно і фрукти,
Хліб та різні ще продукти…»
       Цими словами учень третього класу Красюков Михайло з друзями запросив присутніх на ярмарок. Діти пропонували придбати різні овочі (капусту, картоплю, моркву, часник, насіння гарбуза), Дмитро Міхальцов - глечики, різний посуд. Учні третього класу розіграли сценку про ложки. А дівчата з четвертого класу розіграли сценку «Купи кізоньку». Було все танці та пісні, жарти, сценки, діалоги. Кожен присутній зміг відчути колорит свята, краще зрозуміти дух українського народу.
         Діти торгували,співали,танцювали.
         Наповнивши захід народними іграми, хороводами,піснями на осінню тематику, педагоги  зуміли створити гарний настрій, дали можливість дітям самовиразитись у співах, танцях, декламуванні віршів на осінню тематику.
    Свято пройшло весело та жваво. Учасники  дійства отримали гарний настрій на весь день.
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Альбом: Осінній ярмарок
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9226 | Переглядів: 536Дата публікації: 14:45 22.11.2017
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук