«З Україною в серці!»
«З Україною в серці!»

Поділитися новиною:

«З Україною в серці!»

Друголиманський НВК продовжує естафету добрих справ, започатковану на Дворічанщині, обласним конкурсом міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Його метою є створення навчального середовища, у центрі якого – Дитина.

     09.02.2018 року до Друголиманського НВК завітали поважні гості: голова районної державної адміністрації - Ірина Володимирівна Григоренко, голова районної ради - Галина Григорівна Турбаба, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації  -  Наталія Іванівна Коваль, генеральний директор ПСП «Родіна»  Асоціації «Виробників молока в Харківській області», «Заслужений працівник сільського господарства України» -  Олег Федорович Шишкунов,  голова районної організації ветеранів України,  помічник народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева -  Василь Іванович Дорошенко, Лиманський Другий сільський голова - Микола Серафимович Коломійцев, які побачивши зміни у закладі, вкотре переконались у тому, що реформа української школи - це консолідована мета всіх гілок влади і українського суспільства в цілому. І хоча для остаточного вирішення цього питання потрібно зробити чимало, та радісно вже від того, що діти отримають можливість мати повноцінне щасливе дитинство.

  Гарного настрою гостям додало свято, на якому учасники театрального колективу «На крилах Мельпомени», демонстрували всю свою любов до України.

   Захід розпочався з урочистого привітання почесних гостей. Добродії звернулись до всіх присутніх з дуже теплими і добрими словами, презентували чимало подарунків для вихованців закладу, від яких вони були в захваті.

   Учасники дійства серцем доторкнулися до перлин української культури, причетністі до національної історії, культури, духовності, почуття гордості за свій народ, за свою країну. Воєдино зливалися й поезія, і пісня, і танці.

    Гучними оплесками зустріли глядачі найлегендарніше минуле українського народу, його святиню. Синонім  свободи, людської і національної гідності, талановитості. Славних нащадків козаків. Під урочистий марш, зі списами в руках гордо крокувала козацька зміна ( Роман Гриценко, Михайло Красюков, Ярослав Олійник). Від нащадків славних козаків лунали театралізовані пісні.

    Чарівні україночки: Вікторія Зеленська, Марія Якименко, Вікторія Александрова, Валерія і Вероніка Савченко Вікторія Дзюбенко, Карина Гнатченко, подарували присутнім незабутні враження від виконання пісень та запальних танців.

    У добрий час і в годину лихоліття добрий сміх не залишав наш люд. Українці вміють сміятися, створювати собі настрій, піднімати дух. Саме це й демонстрували на сцені юні актори-козаки. А потім, ще й нагодували всіх смачним козацьким кулішем, який містив у собі степ, волю та зоряний простір, а ще й просту незаперечну істину, що без минулого немає майбуття.

    Про нелегкий час, який настав для нашої неньки України,  злетіла до неба рядками молитва про мир на своїй землі, у виконанні ведучої дійства Анастасії Александрової та всіх діточок.

   Найсвятіше, що є в кожної  людини, – Батьківщина. Її слава в  співучому життєрадісному народові, який завдяки народній пісні, танці, пристрастному поетичному рядку, завдяки багатьом традиціям та звичаям зберігся як нація.

Калинова земля і зоряний розмай,

Джерельна б’є вода, в ній ожива мій край.

Освячена любов до рідної землі

У нічку місячну співають солов’ї.

Правічні рушники – це долі оберіг,

Козацькі прапори стають на твій поріг.

Наш український рід – це генетичний код,

Це предків заповіт, що зберіга народ.

Знов лицарів бої, дзвенять мечі в степах

І пісня кобзарів летить мов зівсів птах.

Я вірю в свій народ, у свій пророчий край

Свічадо тихих вод і зоряний розмай.

Летить душа до рідної землі,

Співає доля радісних пісень.

У серці з Україною завжди,

У серці Україна кожен день!

 

Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Альбом: «З Україною в серці!»
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9456 | Переглядів: 482Дата публікації: 08:37 09.02.2018
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук