Масляна
Масляна

Поділитися новиною:

Масляна

16 лютого, в останній день масляного тижня, вихованці Друголиманського НВК та вихователь дошкільного підрозділу Тетяна Володимирівна Юркіна, продемонстрували традиції святкування Масляної

Як на масляному тижні
Із печі млинці летіли!
Масляну святкували
Люту зиму проводжали.
 
Масляна - стародавнє, багатьма улюблене свято, коли зима поступається місцем весні. Назва свята пов'язана зі словом «задобрити», тобто запросити весну, закликати її.
16 лютого, в останній день масляного тижня,  вихованці Друголиманського НВК та вихователь  дошкільного підрозділу Тетяна Володимирівна Юркіна, продемонстрували традиції святкування Масляної.
Жартами та приказками відкрили свято скоморохи - учні третього класу Красюков Михайло та Гриценко Роман, які протягом усього свята підтримували веселий настрій  учасникам та глядачам свята.
З посмішкою діти зустріли ведмедика - Михальцова Дмитра разом із поводирем - Олійником Ярославом.
Разом з зимою - Кузьміною Катериною  та весною Савченко Валерією, діти водили хороводи біля опудала Масляної, виконували традиційні пісні, декламували вірші та  грали в ігри.
А на завершення куштували головну страву свята - смачні млинці.          
Святкування Масляної пройшло весело та цікаво.
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Альбом: Масляна
Web-адреса: drugolimansky-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9477 | Переглядів: 459Дата публікації: 22:23 16.02.2018
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Вакантні посадиГрафік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Результати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук