Шрифт:
А A A
|
Звичайна версія
|
Колір:
K K K K K

Друголиманська початкова школа Дворічанської районної ради Харківської області

Новини
 "Палке слово Кобзаря"
"Палке слово Кобзаря"
Конкурс читців художніх творів Тараса Шевченка
14:46 15.03.2021 +фото 45
Докладніше

"Благословен той день і час, Коли прослалась килимами   Земля, яку сходив Тарас Малими босими ногами..."
"Благословен той день і час, Коли прослалась килимами Земля, яку сходив Тарас Малими босими ногами..."
З 9 березня по 12 березня у нашій школіі відбулися заходи, присвячені великому творчому шляху та неоціненному доробку Великого Кобзаря.
14:27 15.03.2021 +фото 48
Докладніше

МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДНИЧИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС "КОЛОСОК"
МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДНИЧИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС "КОЛОСОК"
Вітаємо учасників та переможців конкурсу "КОЛОСОК"
14:11 15.03.2021 +фото 44
Докладніше

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
МОЯ СТЕЖИНА ДО ШЕВЧЕНКА
21:04 09.03.2021 +фото 60
Докладніше

8 БЕРЕЗНЯ
8 БЕРЕЗНЯ
НАЙРІДНІШІЙ У СВІТІ
15:12 05.03.2021 +фото 64
Докладніше

Конкурс «Різдвяна писанка »
Конкурс «Різдвяна писанка »
Сьогодні вихованці нашої школи долучилися до участі у районному конкурсі «Різдвяна писанка ». Метою виставки-конкурсу є духовне збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки писанкарського мистецтва, пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді.
17:46 11.12.2020 +фото 134
Докладніше

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК осінній -2020”
Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК осінній -2020”
7 грудня вихованці 2 класу долучилися до участі у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "КОЛОСОК осінній - 2020" , метою якого є наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів. Сподіваємося на гарні результати.
17:29 11.12.2020 120
Докладніше

Конкурс "Новорічна композиція"
Конкурс "Новорічна композиція"
Шкільний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"
15:42 04.12.2020 +фото 136
Докладніше

«Відкриймо серце для добра»
«Відкриймо серце для добра»
3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У нашому закладі було проведено хвилинку милосердя «Відкриймо серце для добра». Під час проведення заходу доводили до свідомості дітей, що таке толерантність , якими рисами повинна володіти толерантна людина, і яке відношення вона має у спілкуванні з людьми з обмеженими можливостями, звертали увагу на розуміння проблем і потреб інших людей. Захищаючи гідність людей з особливими потребами ми сіємо у своїх душах, та душах наших дітей зернятко доброзичливості ,милосердя , любові та зацікавленості у благополуччі ближніх. Криниця без джерела – це не криниця, І колос – це не колос без зерна Без доброти душа – то є безкрила птиця, Не заспіває жайвором вона.
16:26 03.12.2020 +фото 127
Докладніше

«ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»
«ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Чума 21-го століття, як часто сьогодні називають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу. Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж 30 років усе ще залишається актуальною для світової спільноти. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект "Червона стрічка" (перевернута "V") – символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Сьогодні, у день Всесвітньої боротьби зі СНІДом, медичною сестрою - Погребняк К.О. було продемонстровано відеоматеріал та проведено інформаційне досье для вихованців закладу за відповідною тематикою.
15:01 01.12.2020 127
Докладніше

Ще новини
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Графік прийому громадянГрафік роботи гуртківІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиНаявність вакантних посадОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Порядок зарахування,відрахування та переведення учнівПравила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол №3 педагогічної радиПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Протоколи засідань педагогічної радиРезультати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук