Шрифт:
А A A
|
Звичайна версія
|
Колір:
K K K K K

Друголиманська початкова школа Дворічанської районної ради Харківської області

Новини
Конкурс «Різдвяна писанка »
Конкурс «Різдвяна писанка »
Сьогодні вихованці нашої школи долучилися до участі у районному конкурсі «Різдвяна писанка ». Метою виставки-конкурсу є духовне збагачення та виявлення загального рівня художньої підготовки писанкарського мистецтва, пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді.
17:46 11.12.2020 +фото 71
Докладніше

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК осінній -2020”
Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК осінній -2020”
7 грудня вихованці 2 класу долучилися до участі у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "КОЛОСОК осінній - 2020" , метою якого є наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів. Сподіваємося на гарні результати.
17:29 11.12.2020 57
Докладніше

Конкурс "Новорічна композиція"
Конкурс "Новорічна композиція"
Шкільний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"
15:42 04.12.2020 +фото 90
Докладніше

«Відкриймо серце для добра»
«Відкриймо серце для добра»
3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У нашому закладі було проведено хвилинку милосердя «Відкриймо серце для добра». Під час проведення заходу доводили до свідомості дітей, що таке толерантність , якими рисами повинна володіти толерантна людина, і яке відношення вона має у спілкуванні з людьми з обмеженими можливостями, звертали увагу на розуміння проблем і потреб інших людей. Захищаючи гідність людей з особливими потребами ми сіємо у своїх душах, та душах наших дітей зернятко доброзичливості ,милосердя , любові та зацікавленості у благополуччі ближніх. Криниця без джерела – це не криниця, І колос – це не колос без зерна Без доброти душа – то є безкрила птиця, Не заспіває жайвором вона.
16:26 03.12.2020 +фото 74
Докладніше

«ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»
«ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Чума 21-го століття, як часто сьогодні називають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу. Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж 30 років усе ще залишається актуальною для світової спільноти. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект "Червона стрічка" (перевернута "V") – символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Сьогодні, у день Всесвітньої боротьби зі СНІДом, медичною сестрою - Погребняк К.О. було продемонстровано відеоматеріал та проведено інформаційне досье для вихованців закладу за відповідною тематикою.
15:01 01.12.2020 82
Докладніше

28 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ
28 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ
28 листопада, о 16:00 годині долучаємося до акції «Запали Свічку пам'яті».
16:22 25.11.2020 64
Докладніше

Сьогодні стартувала Всесвітня акція "16 днів проти насильства"
Сьогодні стартувала Всесвітня акція "16 днів проти насильства"
Щорічна акція „16 днів проти насильства” ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини. У рамках проведення щорічної цієї акції протягом зазначеного терміну у нашому закладі оголошено план заходів. Проведено інформаційно-дискуційну хвилинку та продемонстровано відеоматеріал на відповідну тематику.
16:12 25.11.2020 +фото 80
Докладніше

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна» Олена Пчілка
«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна» Олена Пчілка
Сьогодні — Всесвітній день дітей! Цього дня було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу, — Конвенцію про права дитини. У нашому закладі було проведено воркшоп до дня дитини. На перервах було запропоновано переглянути цікаве відео про основні права дитини та висловити свою думку. Діти залюбки малювали, зарядились позитивною енергією та отримали багато позитивних емоцій. В дитинстві все у кольорі і в русі, Такий цікавий, незбагненний світ! Летить все швидко, наче в завірюсі, І сонечко веселе шле привіт!
14:51 20.11.2020 +фото 89
Докладніше

Рідна мово моя, ти для мене криниця, Я навіки з тобою, допоки я є. П’ю з твого джерела і не можу напиться, Ти для мене любов і натхнення моє...                       Надія Красоткіна
Рідна мово моя, ти для мене криниця, Я навіки з тобою, допоки я є. П’ю з твого джерела і не можу напиться, Ти для мене любов і натхнення моє... Надія Красоткіна
9 листопада вся наша країна відзначає надзвичайно важливе свято — День української писемності та мови. І цього дня ми продовжили мовний марафон, який розпочали ще на минулому тижні. Інформаційні хвилинки: "Надзвичайно про Петра Яцика" та "День української писемності"; конкурс знавців української мови імені Петра Яцика (І етап) та написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
14:58 09.11.2020 +фото 156
Докладніше

"Найбiльше i найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування."                                                     Панас Мирний
"Найбiльше i найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування." Панас Мирний
Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. «Мама, тато, баба, дід, киця»,— лепече дитина. Які дивні перші і слова! А потім знання зі словесності поширюються. Дитина спинається на ноги, пізнає за день десятки нових слів, звучних та красивих: сонечко, квітка, вода, трава... Світ — мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. За допомогою слова відкриваємо таємничість і складність інших наук: географії, історії, біології, фізики, математики... Отже, словесність — початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою. Адже, слово до слова — зложиться мова!.. 4 листопада, розпочався мовний марафон, присвячений Дню української писемності і мови. Було проведено інформаційну хвилинку. Запрошення учнів 3-4 класу на шкільний турнір міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У 2 класі відбулася година мовної ерудиції «Мовні перлинки для кожної дитинки».
18:22 04.11.2020 +фото 127
Докладніше

Ще новини
Директор

Базарний Вадим Олексійович

Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Графік прийому громадянГрафік роботи гуртківЗарахування до 1 класуІнформація про залучені коштиКадровий склад закладу освітиКошторисЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб у класахМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМова освітнього процесуНавчальний план Друголиманської початкової школиНаявність вакантних посадОсвітні програмиПерелік навчальних програм на 2020/2021 н.р.Правила прийому до закладу освітиПротидія булінгуПротокол №3 педагогічної радиПротокол засідання педагогічної ради вибір підручників №2 27.01.2021Протоколи засідань педагогічної радиРезультати вибору підручників для 4 класу на 2021/2022 н.р.Річний звіт про діяльність закладу освітиСтатут Друголиманської початкової школиСтруктура та органи управління закладу освітиТериторія обслуговування,закріплена за закладом освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація щодо навчання в умовах карантину
Пошук